beneficio.jpg

O FIRMIE

Biuro Rachunkowe BENEFICIO zostało założone aby wyjść naprzeciw zwiększającemu się zapotrzebowaniu na profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta, co nie zawsze zapewniają duże biura rachunkowe. Dwudziestoletnie doświadczenie jakie udało mi się zdobyć pracując na stanowisku głównej księgowej prowadząc między innymi księgi handlowe oraz chęć ciągłego pogłębiania swojej wiedzy, pozwala mi sądzić iż jestem w stanie spełnić oczekiwania związane z należytym prowadzeniem księgowości w Państwa firmie.

Moimi klientami są zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą jak i też przedsiębiorstwa zatrudniające kilkanaście osób. Jestem osobą ambitną, kreatywną i otwartą na nowe wyzwania, dlatego dużo czasu poświęcam na rozwój swoich umiejętności, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 6 listopada 2014 roku (Rozporządzenie Ministra Finansów) biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC na kwotę 10 000 EUR

NASZE USŁUGI WYRÓŻNIA:

profesjonalizm
indywidualne podejście do klienta
wysoka jakość i etyka
poufność

Sprawdź moją ofertę.

Kontakt

DANE KONTAKTOWE

Adres:
10-588 Olsztyn
ul. Kościuszki 46/48, lok.9

tel. +48 662 131 622

e-mail: biuro@beneficio.pl

Biuro czynne:
pn., śr., pt. w godzinach 9-17

©2019 Beneficio. All Rights Reserved. Designed By Other Media